Služby

filosofie jógy

ADAMS Thai massage

Masáž zad a šíje

Tato masáž je odvozená z klasické masáže a do detailu se soustředí na záda zvlášť na bedra, která jsou nejvíce zatěžovanou částí našeho těla.

Thajská masáž

Podstata této masáže spočívá ve znalosti energetických drah v těle. Pokud dojde k jejich blokaci v běžném životě to přináší nemalé zdravotní komplikace. Stlačování makumpresurních bodů, svalů a šlach společně s protahováním dochází k jejich postupnému uvolňování. Nemasíruje se pouze dlaněmi a prsty ale využíváno je také předloktí, kolena a chodidla.

Masáž probíhá ve volném oblečení, které vám rádi zapůjčíme v ceně masáže.

Olejová masáž

Tato masáž je velmi relaxační, masérka postupuje od konečků prstů na nohou až po šíji. Na akupresurní body je vyvíjen mírný tlak. Masérka systematicky začíná masáž u dolních končetin přes vrchní část těla, až se dostane k celkovému protahování na závěr masáže. Při této terapii se nemasíruje hlava ani obliče, na konci je pouze krátké promasírování.

Masáž nohou

Po celých chodidlech jsou umístěné reflexní body, ovlivňující činnost všech orgánů v těle. Masáž chodidel nejvíce ovlivňuje snižování hladiny stresu.

Peelingová masáž

Peelingová masáž

V dnešní době velmi vyhledávaný druh masáže. Pomocí peelingu se z pokožky odstraní odumřelé buňky, uvolní se se zanesené póry a pokožka bude moci znovu dýchat. Skvěle působí na unavenou a zrohovatělou pokožku, okysličuje ji a zárověň působí proti celulitidě.

Použití peelingu navrátí pokožce svěžest, oživí ji a rozjasní. Aby došlo ke správnému působení, jemně se vmasíruje do pokožky nechá se krátce působit a poté se smyje.

Jako peeling se používá více druhů přírodních látek, třeba kokos, káva nebo sůl z mrtvého moře. Zrníčka se smíchají s masážním olejem. Kůže po ošetření zůstává hladká a rozjasněná.

Aromatická olejová masáž

Technika masáže u tohoto druhu je velmi podobná technice používané při olejové masáži. Je zde na výběr z několika druhů aromatických olejíčků, které vám pomohou k většímu uvolnění a relaxaci.

 • Jasmínový olej

  je určen pro relaxační masáž. Funguje jako mírné antidepresivum a pomáhá udržet dobrou náladu. Má povzbuzující účinky a působí lehce jako afrodisiakum.

 • Olej z orchideje

  přispívá k omlazení pokožky, vyživuje a regeneruje pokožku. Pomáhá při zvášeené dušeevní námaze, depresích a stresu. Jemná vůně orchideje navozuje příjemný pocit uvolnění a vitality.

 • Mandlový olej

  je používaný zeména na stárnoucí a suchou kůži se sklony k olupování, svědění a praskání. Vhodný k ošeípálenin od slunce, akné a hrubé kůže. Pokožce dodává přirozenou hebkost a vláčnost. Zklidňuje pokožku a nevyvolává alergické reakce.

 • Olej ze zeleného čaje

  má velmi příznivý vliv na pokožku. Působí zklidňujícím a relaxačním účinkem na celé tělo, tiší svalovou únavu. Pečuje o pokožku u osob s častým výskytem kožních problémů. Příznivě účinkuje při revmatických a kloubních potížích a zlepšuje pohyblivost bolestivých míst.

 • Kokosový olej

  je vhodný i pro suchou nebo citlivou pokožku, kterou chrání před vnějšími škodlivými vlivy. Po použití kokosového oleje bude vaše pokožka dokonale vláčná, hydratovaná a jemná na dotek. V létě regeneruje a hydratuje po opalování, v zimě chrání před mrazem.

 • Citronový olej

  je určený pro sportovní i rahabilitační masáž. Má stimulující účinky před sportovním výkonem. Je vhodný při duševní námaze, stresu a nervozitě. Velmi příznivě působí na pokožku.

 • Čokoládový olej

  je vhodný pro všechny typy pleti a je určen pro relaxační a povzbuzující masáž a pro aromaterapii. Regeneruje, vyživuje a prokrvuje pokožku, má antistresové, relaxační a povzbuzující účinky.

Peelingová masáž

Anticelulitidní masáž

Masáž na podporu zaštíhlední, léčby celulitidy a zároveň zpevnění svalstva. Celý proces masáže intenzivně stimuluje spalování tukových buněk. Podporuje odstranění uloženého tuku a zabraňuje hromadění nového. Účinně bojuje proti slulitidě. Tato masáž zaštíhluje, detoxikuje a při pravidelné terapii přináší viditelné výsledky

Masáž lávovými kameny

Tato masáž dodá celému tělu nečekanou vzpruhu. Předem nahřáté lávové kameny se přikládají přímo na pokožku. Poté masérka důkladně přejíždí plochým kamenem po pokožce těla. Dokáže se tím zrelaxovat nejen tělo ale také mysl. Tato masáž patří v zimních měsících mezi nejoblíbenější.

Peelingová masáž

Královská masáž

Jedinečný druh masáže je kombinací tradičního umění a přikládání nahřátých sáčků bylinek na místa, kde proudí energie. Prvotně prováděná thajská masáž uvolní celé tělo a následně se, přímo na pokožku, přikládají příjemně nahřáté bylinné sáčky. Tato masáž prohřeje organismus a uvolní mysl. Sáčky naplněné bylinami a kořením jsou aromatické a jejich působení přináší celkové uvolnění.

Kvalitní a profesionální péče

Pro Vaše tělo a mysl

Představa energetických drah, probíhajících celým tělem je základem thajského lékařského učení. Indický původ a vliv je zřetelný, neboť celá teorie stojí na filosofii jógy. V ní je životní energie (označovaná Prána) přijímána společně s vdechovaným vzduchem a snědeným jídlem. Pomocí sítě energetických linií (Prána Nádi) je lidská bytost napájena životní silou. Energetické linie jsou neviditelné a nedají se anatomicky prokázat. Vytvářejí „druhou kůži“ či další tělo, obalující „hrubé“ tělo fyzické. Energetické tělo (Pranamaya Kosha) je složeno z množství energetických drah; udává se až 72 000. Z této záplavy vybrala thajská masáž 10 hlavních: sib sen, tedy 10 Senů.

Dokonalý odpočinek a relax

ADAMS thai massage

Otevírací doba

 • 09:00-21:00
 • nebo dle objednání
 

Příběhy

Spokojených klientů